BASKETBOL PERFORMANS CUP KATILIM ŞARTLARI

4. BP CUP'a katılabilecek kurum yada kuruluşlar

ÖNEMLİ : Aşağıda okuyacağınız tüm evraklar 20 Şubat Cumartesi günü organizasyonun yapıldığı Bahçelievler Siyavuşpaşa Spor Kompleksi'ne teslim edilmelidir.

Katılımcı kurum yada kuruluşlardan istenilen evraklar; 1.Takım ve Staff Kadrosu :Katılımcı takımlar her kategoride 20 kişi sporcu ve 5 kişi staff  olarak maksimum 25 kişilik  kafile listesi verebilirler.Liste en geç  20 Şubat 2016 tarihine kadar mutlaka bize ulaştırılmalıdır ve listede kurum yada kuruluşunuzun mühürü ve yetkili kişinin imzası gerekmektedir.Listedeki 20 kişilik sporcu kısmı Nisan 2015 tarihine kadar tekrardan değişebilir. Nisan 2015 tarihinden sonra listede ismi olmayan hiçbir sporcu müsabaka kadrolarında yer alamaz.

2.Katılımcı Sporcuların FOTOĞRAFLI Kimlikleri :Yanlışlıkların ve haksızlıkların önüne geçmek için  tüm sporcuların kimlikleri BP Cup tarafından liste ile birlikte kontrol edilecektir.Kulüplerimiz her maç sporcuların Resimli Kimliklerini yada TBF onaylı lisanslarını Esame Listesi ile birlikte masa görevlisine teslim etmeleri gerekmektedir. TBF Lisansı olan sporcularımızdan kimlik istenmemektedir 

NOT : TURNUVA SÜRESİNCE SPORCULARDAN BP CUP TARAFINDAN SAĞLIK RAPORU İSTENMEZ. SAĞLIK RAPORLARI KATILIMCI KURUM YADA KURULUŞLARIN SORUMLULUĞUNDADIR.

3.Takım Logosu :Katılımcı takımların logoları Turnuvanın yapılacağı  salonu süslememizde, röportaj yapılacakken arkanızdaki panoda yer alacaktır. Logonuz ayrıca www.bpcup.com internet sitesinde, sporcu istatistiklerinin, takım tanıtımınızın, videoların ve haberlerin olduğu bölümlerde yer alacaktir.
Logonuzu 20 Şubat Cumartesi tarihine kadar enderkaya@bpcup.com dan bize vektörel şekliyle mutlaka gönderiniz .

Katılımcı takım sözleşmesini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
Esame listesini
buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Copyrigt © 2013 Basketbol Performans CUP Powered by Coskun Baltaci